key PR

Unlock the power of YOU.

YOUR time is NOW.

 • Facebook Social Ikona
 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Instagram Ikona społeczna

Poznajmy się!

Karolina Kowalska

od 18-tu lat jestem dziennikarką i specjalistką z zakresu komunikacji i Public Relations

 • Przez 12 lat byłam związana z mediami m.in. Telewizją Polską, Polskim Radiem i radiem Zet Gold. Specjalizuję się w tworzeniu koncepcji i prowadzeniu komunikacji marek, osób i projektów w dużym zakresie tematycznym.  

 • Byłam zaangażowana w budowanie komunikacji medialnej eventów sportowych, motoryzacyjnych i rekreacyjnych dla takich Klientów jak Red Bull Polska, PKN Orlen, A.S.O. czy Adidas Polska.

 • dla takich agencji jak Walk PR czy Live. Wspieram wiele projektów z obszaru CSR m.in Pływam bez Promili czy Dobra Aukcja.

 • Od kilku lat spełniam się również na płaszczyźnie edukacyjnej. Przygotowuję i przeprowadzam personalne szkolenia medialne oraz pomagam opanować tajniki wystąpień publicznych.

 • Prowadzę foto blog o tematyce podróżniczej i motoryzacyjnej, pod nazwą Zderzaki Karoli.

 • Jestem współautorką Pakietu Spikera PZPN oraz lektorka podczas szkoleń speakerskich.

 • Pełniłam rolę rzecznika prasowego WOPR oraz biegu masowego Biegnij Warszawo. 

Razem możemy odnaleźć Twoją SUPERMOC w przestrzeniach: 

Dziennikarstwo

Jestem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym z wieloletnim stażem, a także producentem. W swojej karierze opanowałam do perfekcji - wywiady, reportaże, materiały redaktorskie i serwisy.

Komunikacja Teamu Sportowego

Zajmowałam się budowaniem wizerunku teamu sportowego, a w tym nie tylko budowaniem relacji z mediami, ale też przygotowaniem koncepcji konferencji, briefingów i koordynacją całego zespołu.

Eventy sportowe

Pracowałam przy wielu imprezach, przede wszystkim sportowych, ale nie tylko... Większość to czołowe wydarzenia w Polsce jak ORLEN Warsaw Marathon, Verva Street Racing, The World Games czy 5. Konkurs lotów Red Bull.

Personal Branding

Wspieram wielu zawodowych sportowców w Polsce. Oferuje im nie tylko swoje doświadczenie, wyczucie biznesowe czy kontakty, ale przede wszystkim umiejętności managerskie i zwyczajną przyjaźń. Budowanie relacji z mediami zaczyna się od relacji zawodnik - manager.

Z kim pracuję

MOJE PROJEKTY

Maciek Giemza

23-letni motocyklista, uczestnik Rajdu Dakar, wielokrotny Mistrz Polski w Enduro. Sportowiec z pasją, talentem i bardzo mądrą głową! Zawodnik teamu sportowego ORLEN.

Maja Kuczyńska

19-letnia mistrzyni lotów w tunelu aerodynamicznym. Zna i podziwia ją każdy, kto kiedykolwiek widział jej wyczyny. Zawodniczka grupy sportowej Red Bull.

Maciek Szczepaniak

Najbardziej utytułowany w Polsce pilot rajdowy. Tworzył team m.in. z Januszem Kuligiem czy Robertem Kubicą. Aktualnie z Kajetanem Kajetanowiczem w WRC2. Świetny kucharz, restaurator, człowiek wielu talentów. Zawodnik teamu sportowego LOTOS.

 Browary Warszawskie by Echo Investment

KOMUNIKACJA PROJEKTU

To największy projekt miastotwórczy w Warszawie. Na blisko 4 h, częściowo zrewitalizowanych, słynnych Browarów Warszawskich, powstanie wyjątkowy projekt . 

www.browarywarszawskie.prowly.com 

 • Facebook Social Ikona
 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Instagram Ikona społeczna

+48 500 466 188

Do zobaczenia!

 Pływam bez Promili

KOMUNIKACJA PROJEKTU

To kampania społeczna, która od 13 lat edukuje Polaków w zakresie bezpiecznego i świadomego wypoczynku nad wodą.

Poza planowaniem całości, komunikacją projektu, tworzeniem materiałów promocyjnych oraz edukacyjnych, organizacją konferencji prasowej, współpracuję z ciekawymi ludźmi, którzy włączają się ochoczo w projekt m.in Aleksander Doba, Asia Pajkowska czy Paweł Korzeniowski.

MOJE PROJEKTY
NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now