key PR

Unlock the power of YOU.

YOUR time is NOW.

 • Facebook Social Ikona
 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Instagram Ikona społeczna

Poznajmy się!

Karolina Kowalska

od 18-tu lat jestem dziennikarką i specjalistką z zakresu komunikacji i Public Relations

 • Przez 12 lat byłam związana z mediami m.in. Telewizją Polską, Polskim Radiem i radiem Zet Gold. Specjalizuję się w tworzeniu koncepcji i prowadzeniu komunikacji marek, osób i projektów w dużym zakresie tematycznym.  

 • Byłam zaangażowana w budowanie komunikacji medialnej eventów sportowych, motoryzacyjnych i rekreacyjnych dla takich Klientów jak Red Bull Polska, PKN Orlen, A.S.O. czy Adidas Polska.

 • dla takich agencji jak Walk PR czy Live. Wspieram wiele projektów z obszaru CSR m.in Pływam bez Promili czy Dobra Aukcja.

 • Od kilku lat spełniam się również na płaszczyźnie edukacyjnej. Przygotowuję i przeprowadzam personalne szkolenia medialne oraz pomagam opanować tajniki wystąpień publicznych.

 • Prowadzę foto blog o tematyce podróżniczej i motoryzacyjnej, pod nazwą Zderzaki Karoli.

 • Jestem współautorką Pakietu Spikera PZPN oraz lektorka podczas szkoleń speakerskich.

 • Pełniłam rolę rzecznika prasowego WOPR oraz biegu masowego Biegnij Warszawo. 

Razem możemy odnaleźć Twoją SUPERMOC w przestrzeniach: 

Dziennikarstwo

Jestem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym z wieloletnim stażem, a także producentem. W swojej karierze opanowałam do perfekcji - wywiady, reportaże, materiały redaktorskie i serwisy.

Komunikacja Teamu Sportowego

Zajmowałam się budowaniem wizerunku teamu sportowego, a w tym nie tylko budowaniem relacji z mediami, ale też przygotowaniem koncepcji konferencji, briefingów i koordynacją całego zespołu.

Eventy sportowe

Pracowałam przy wielu imprezach, przede wszystkim sportowych, ale nie tylko... Większość to czołowe wydarzenia w Polsce jak ORLEN Warsaw Marathon, Verva Street Racing, The World Games czy 5. Konkurs lotów Red Bull.

Personal Branding

Wspieram wielu zawodowych sportowców w Polsce. Oferuje im nie tylko swoje doświadczenie, wyczucie biznesowe czy kontakty, ale przede wszystkim umiejętności managerskie i zwyczajną przyjaźń. Budowanie relacji z mediami zaczyna się od relacji zawodnik - manager.

Z kim pracuję

MOJE PROJEKTY
2017_10_14_VSR_TomaszMateusiak-0142.jpg

Maciek Giemza

23-letni motocyklista, uczestnik Rajdu Dakar, wielokrotny Mistrz Polski w Enduro. Sportowiec z pasją, talentem i bardzo mądrą głową! Zawodnik teamu sportowego ORLEN.

maja-kuczyńska.jpg

Maja Kuczyńska

19-letnia mistrzyni lotów w tunelu aerodynamicznym. Zna i podziwia ją każdy, kto kiedykolwiek widział jej wyczyny. Zawodniczka grupy sportowej Red Bull.

Maciek Szczepaniak

Najbardziej utytułowany w Polsce pilot rajdowy. Tworzył team m.in. z Januszem Kuligiem czy Robertem Kubicą. Aktualnie z Kajetanem Kajetanowiczem w WRC2. Świetny kucharz, restaurator, człowiek wielu talentów. Zawodnik teamu sportowego LOTOS.

 Browary Warszawskie by Echo Investment

KOMUNIKACJA PROJEKTU

To największy projekt miastotwórczy w Warszawie. Na blisko 4 h, częściowo zrewitalizowanych, słynnych Browarów Warszawskich, powstanie wyjątkowy projekt . 

www.browarywarszawskie.prowly.com 

 • Facebook Social Ikona
 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Instagram Ikona społeczna

+48 500 466 188

Do zobaczenia!

 Pływam bez Promili

KOMUNIKACJA PROJEKTU

To kampania społeczna, która od 13 lat edukuje Polaków w zakresie bezpiecznego i świadomego wypoczynku nad wodą.

Poza planowaniem całości, komunikacją projektu, tworzeniem materiałów promocyjnych oraz edukacyjnych, organizacją konferencji prasowej, współpracuję z ciekawymi ludźmi, którzy włączają się ochoczo w projekt m.in Aleksander Doba, Asia Pajkowska czy Paweł Korzeniowski.

MOJE PROJEKTY
NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ